Krabička úsměvů opět po roce ožívá. Loňský spontánní nápad rozzářit oči těm, kteří v době Vánoc nemůžou zažívat to, na co se těší po celý rok malí i velcí, přinesl tolik hřejivé radosti, nejen obdarovaným, ale i darujícím, že jsme se rozhodly pokračovat i letos ve zprostředkování poslání kousku té vánoční atmosféry… Pro radost, pro rozzářené oči, pro tu chvíli, kdy se nikdo nesmí o Vánocích cítit sám.

Pojďme spolu zase udělat svět trochu hezčí. Pojďme ukázat dětem, že je hrozně fajn udělat někomu radost. Vyhlašujeme tedy opět sbírku s názvem ,,KRABIČKA ÚSMĚVŮ“.

Kdokoli má tedy chuť ,může se zapojit tím, že věnuje nějakou drobnůstku (ponožky, jmelí, hrníček, mýdlo, časopis, knížku), prostě cokoliv , o čem si myslíte, že by udělalo radost. Při loňském předávání nejvíc dojala osobní přáníčka, malůvky, vyrobené drobnosti, prostě něco, z čeho dýchlo to, že si někdo dal ,,práci“ vyrobit nebo napsat něco ,,od srdce“. A teď to nejhlavnější – vše prosím zabalte, klidně do obyčejné krabice, ale jde hlavně o zabalení dárku .

Je jedno, kolik nám je let, o Vánocích jsme všichni vlastně tak trochu malým dítětem a každý zase rád zažije ten pocit trhání vánočního papíru a stužky..Vůbec nejde o hodnotu dárku, ale o ten POCIT.

Je možné, že návštěvy o vánočních svátcích budou zase omezené, tak pojďme alespoň touto cestou rozzářit ty oči, které toho tolik prožily .

Vybrané krabičky je možno donést do 20.12.2022 do družinky nebo školního klubu.

Všechny ,, krabičky úsměvů“ budou předány na LDN 22.12.2022 jménem Vás všech. Pokud Vás tedy tato akce nějakým způsobem oslovila, budeme moc rády za zapojení se. Pokud ne, třeba alespoň sdílení pomůže oslovit někoho jiného.

Děkujeme a pořád věříme, že nejen o Vánocích je darovaná radost radostí dvojnásobnou.

S poděkováním Jana Bognárová, Markéta Grundová a děti.

Rádi zveřejňujeme skvělý nápad jedné maminky našich dětí. PŘIDÁTE SE I VY? 🙂

Loňská sbírka: