Týden od 15. do 19. června trávili prvňáčci na škole v přírodě. Vyrazili do krásného penzionu U Dubu v Tanvaldu. První den byl malinko chladnější, ale to nikomu nezabránilo užívat si spoustu her a sportu na veliké zahradě. Druhý den se děti na chvíli schovaly před deštěm a učily se nové písničky. Pěvecká soutěž byla veliká zábava. Středa patřila celodennímu výletu na Tanvaldský Špičák a v cíli pro dobrovolníky bylo i koupání v řece. Další dny už bylo jen slunečno, děti soutěžily, koupaly se v bazénu a hrály nové hry. V takovém prostředí se všem krásně spí a celé osazenstvo je příjemné unavené.

