Dokázali jsme to🙏. Společně jsme dokázali rozsvítit oči 420 lidem, kteří zůstali o vánočních svátcích na oddělení léčebny dlouhodobě nemocných.
Dovolte nám opět s upřímnou velkou úctou poděkovat všem těm, kteří se podíleli na vánoční sbírce s názvem „KRABIČKA ÚSMĚVŮ“. Plně si uvědomujeme, že v dnešní těžké době není samozřejmost, že někdo věnuje svůj čas, energii a chuť někomu druhému, koho navíc ani nezná. Co je však na tom nejkrásnější je to, že když se spojí chuť udělat radost a srdce na dlani, vznikne z toho radost na obou stranách, jak pro obdarovaného, tak pro dárce😘. DĚKUJEME VÁM😍.
Naprosto spontánní nápad spustil lavinu takové solidarity, že slova díků nám přijdou pořád málo🙏. Dnes jsme odvezly 420 krabiček na LDN do Nového Bydžova a Městce Králové a troufáme si říct, že ten společný cíl se naplnil do posledního úsměvu😘. Škoda, že se nedají přenést emoce, ten pocit, kdy vidíte tu radost v těch očích, ten se nedá popsat…
Velké poděkování pak patří dětem a jejich rodičům, milým paním vychovatelkám a učitelkám ZŠ V. Kl. Klicpery v Novém Bydžově za neuvěřitelné nasazení a podporu.🥰 Vroucně jsme doufaly a přály si, ať se nasbírá alespoň 180 krabiček, jako loni, ať vše můžeme spravedlivě podělit, ale vy jste nás úplně dostali a nám poprvé v životě nevadilo, že doma se skáče přes krabice a je všude binec🙂. Jedna výzva dokázala přinést radost nejen těm, kterým jsme radost chtěly udělat, ale i nám 🙏. Každý moment života je vzácným darem a nic není samozřejmost, děkujeme Vám🙏. Klidné vánoční svátky, hodně zdraví a radosti

přeje Jana Bognárová a Markéta Grundová.

Milá Jano Bognárová a Markéto Grundová, přijměte upřímné poděkování Vám, autorkám projektu, za možnost pomoci lidem, kteří budou trávit vánoční svátky bez svých nejbližších.
Pomohli jste nám, dát výchově dětí další rozměr, a to zamyslet se v této emocemi nabité době nad osudy osamělých a rozzářit v očích dětí naději, že i oni mohou svým dílem pomáhat. Radost nám přinášelo pozorovat třeba prvňáčky, jak poprvé balili dárečky, trošku neuměle, ale s pocitem důležitosti. Jak si pomáhali, radili a spolupracovali.:-) Podobně to bylo i u ostatních. Když ti starší psali přáníčka, postupovali s nezvyklou píli se snažili psát krasopisem. Byli jsme mile zaskočeni i počtem dárečků od rodičů dětí.
TAKŽE PODĚKOVÁNÍ VÁM VŠEM. 😛

PŘÍŠTĚ S NÁMI MŮŽETE OPĚT POČÍTAT. 😛