Slavnostní vyřazení žáků 9. tříd – 2012

Ve čtvrtek 28. 6. 2012 jsme v Jiráskově divadle sledovali vyřazení deváťáků. Režiséry dopoledne byli hlavně žáci 9. A a 9. B za vydatné pomoci třídních učitelek Heleny Hronkové a Lenky Vopálkové. Úvodní slovo patřilo řediteli školy Miroslavu Janouškovi.
Celým programem nás provázela sehraná moderátorská dvojice z 8. tříd Lenka Nováková a Jakub Fichtner. Pěknými písničkami přispěl do programu Radostný Plecháček a nejmladší členka sboru Nela Vaníčková za všechny poděkovala děvčatům 9. tříd za jejich práci.
Další kulturní představení si zajistili sami deváťáci – rockové písně v podání kytaristy Daniela Vízka a bubeníka Míly Horáka a ukázka stepu v podání Pavlíny Forštové.
Na jevišti se vystřidali žáci obou tříd, se kterými loučila třídní učitelka, ředitel školy a zástupce Klubu přátel Klicperky. Zástupci každé třídy ve svém proslovu zhodnotili školní léta a poděkovali nejen stávajícím učitelkám, ale i těm, kteří je provázeli 1. stupněm. Ke svým absolventům promluvili i třídní učitelky. Rozloučení se žáky provázela prezentace, kterou si žáci sami připravili.
Na závěr se na jevišti sešli žáci obou tříd a zazaněla společná písnička.
Poděkování patří i Danu Nožičkovi, který bezvadně obsluhoval prezentace žáků v zákulisí a dále Matěji Kebortovi (ZŠ Karla IV.), který obsluhoval veškerou divadelní techniku.

Deváťáci přejeme Vám hodně osobních i studijních úspěchů a dokázali jste, že jste na další životní dráhu dobře připraveni.

Na několik snímků z vyřazení se podívejte ZDE.

 

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov