Pochod na Hrádek 2021– 2. část + přidaná fota

PODÍVEJTE SE, jak se dalších 107 lidiček, kteří nás kontaktovali, zapojilo do letošního ročníku Pochodu na Hrádek. Celkem jsme napočítali, že se v květnu na Hrádek vydalo individuálně 200 účastníků .
Někteří z vás putovali po jiné trase, někoho možná obtěžoval déšť. Věříme ale, že jste nelitovali, protože jste zdolali minimálně 15 km a vykonali něco pro svou fyzičku a zdraví. Někteří z vás letošní netradiční pochod pojali jako skupinovou akci, kde se dá zažít spousty legrace. Například Špinarovi s sebou měli i svého 14 měsíčního syna, který je nejmladším účastníkem pochodu.😊 Přízeň nám zachovala i paní Roischelová, která byla v minulých letech naopak oceněna tričkem jako nejstarší účastnice. Mezi turisty tedy nechyběli mladí, ani ti dříve narození.

Další turisté upřednostnili menší skupiny a absolvovali pěšky dokonce i zpáteční trasu. Obdrželi jsme zprávu od paní Lenky Hlaváčkové: „Pochod za zdravím na Hrádek – tam i zpět a krásných 36,35 km za velmi náročných podmínek. Nezastavil nás ani déšť a blátíčko 😊 – nejsme přeci žádná „béčka“. S připravenými logy pochodu, se zvěčnili na Hrádku a my gratulujeme k tomuto pěknému výkonu.

Soustružníkovi z Vysočan patří mezi vyznavače bosochodectví, a tak si trasu užili tímto netradičním způsobem. Mají náš zasloužený obdiv.😊

Na Hrádek se i letos vypravili pejskové.

Zimovým, Tobiškovým a paní Kněžourkové nechyběly ani upomínkové listy, které si vlastnoručně vyrobili. Jste šikovní. 😊

Výpravu si užili nejen obyvatelé z Bydžova a okolí, ale i jejich kamarádi (Lenka Prokopová a spol. – se zvládli podívat i na vyhlídku na Jehlický vrch).

Mezi zaslanými snímky nechyběly ani záběry z dronu.

Moc děkujeme, že jste se s námi podělili o své zajímavé fotografie, které dokazují, jak jste si pochod užili.

Věříme, že se s vámi příští rok uvidíme na startu dalšího ročníku. Tak nezapomeňte trénovat. 😊

Pro odměnu za absolvování pochodu se můžete zastavit v kanceláři školy (1. patro) každý den od 7:00 do 14:00.

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov