Odměnění žáci

Žáci, kteří byli odměněni za reprezentaci školy a umístění v soutěžích na předních místech

 

2.místo v celostátní soutěži pískání pro zdraví

2.A          Jana Bednářová, Barbora Čtverečková. Michaela Uhrová

7.B          Kristýna Macháčková, Lenka Králíčková, Šárka Němečková, Radka Němečková, Kristýna Jemelíková, Viola Reisová, Michaela Moravcová, Eva Černohlávková, Adéla Sehnoutková, Veronika Tomková, Mária Beňová, Barbora Štanclová

1. místo v kopané Mc Donald Cup

5.A       David Průcha, Jan Horký, Daniel Novotný, Kristýna Vávrová, Jan Kuchta, Jiří Fiala

4.A       David Hercík, Vít Šimbovský, Daniel Dvořáček,

4.B       Jakub Fichtner, Filip Štejnar

1. místo v okresním kole soutěže Paragraf 1155

9.B       Markéta Moravčíková, Michaela Zimová, Jiřina Prokopová, Tomáš Vaněk, Anh Van Nguyenová, Jan Pultar

2. místo v okresním kole v odbíjené

9.B       Tomáš Vaněk, Vladimír Foršt, Roman Vojtaš, Lukáš Bouška, Tomáš Janeček, Martin Vaníček, Jan Pultar

Umístění v okresních kolech šachových soutěžích

9.B       Jiřina Prokopová, Tomáš Vaněk

7.C       Martin Šedivý

6. C      Vojtěch Vaníček

5.A       Tomáš Karásek

1. místo v regionálním kole v anglické konverzaci (různé kategorie)

7.C       Kristýna Štočková

9.B       Anh Van Nguyenová

3. místo v regionálním kole v anglické konverzaci (různé kategorie)

6.A       Eva Mikšíčková

9.B       Jiřina Prokopová

1. místo v regionálním kole v recitaci

6.C       Pavla Rudolfová

2. místo v regionálním kole v recitaci

8.A       Kristýna Benešová

2. místo v okresním kole ve stolním tenise

8.B       Kristýna Spěváková

9.B       Michaela Zimová

1. místo v regionálním kole Novobydžovského slavíka

6.C       Anežka Matoušková

2. místo v regionálním kole Novobydžovského slavíka

2.A       Michaela Uhrová

3.B       Eliška Proudová

2. místa v regionálním kole přírodovědných soutěžích (různé kategorie)

2.A       David Doležal

7.C       Tomáš Soukup

8.B       Jana Mikulková

 

 

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov