Jubilejní desátý ročník míčového víceboje

PODÍVEJTE SE, jak po nočním deštíku a příjemném dopoledním počasí se na Sportringu a v Městské hale, poslední pátek před vysvědčením 21. června 2019, rozehrály boje míčového víceboje základních škol Novobydžovska. Oproti loňskému roku se nezúčastnila Základní škola Hlušice, tak si to o medaile rozdaly ZŠ Karla IV., ZŠ Skřivany, ZŠ Smidary a loňský obhájce prvenství naše škola ZŠ V. Kl. Klicpery.

V kategorii 6. – 7. tříd po odehrání turnaje v minikopané, přehazované, florbale a košíkové se na prvním místě umístila ZŠ Karla IV., kterou následovala ZŠ Smidary, ZŠ V. Kl. Klicpery a ZŠ Skřivany.

V kategorii 8. – 9. tříd, kde přehazovanou nahradil volejbal, vyhrála ZŠ Skřivany před ZŠ Karla IV., ZŠ V. Kl. Klicpery a ZŠ Smidary.

V závěrečném hodnocení a po sečtení všech výsledků putovní pohár pro rok 2019 získala ZŠ Karla IV.

Za ZŠ V. Kl. Klicpery nastoupili v kategorii 6. a 7. tříd:

Houdeková Hana, Kamínská Nikola, Málková Jitka, Hanák Jiří, Mikulka Pavel, Pospíšil Václav, Sajkršmíd Denis, Sajkršmíd Michal, Petr David, Šafařík Matěj, Tyč Pavel, Bolger Oliver

Za 8. a 9. třídy soutěžili: Prokešová Andrea, Kopecká Kateřina, Pospíšilová Marie, Špaček Vladislav, Zůra Jiří, Vik Richard, Dušek Jan, Ludvík Tomáš, Houška Pavel, Klouzek Michal, Ševčík Martin.

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov