Atletický 4boj žáků 1. stupně – 2021

V pátek 4. června 2021 se za krásného slunečného počasí již tradičně konal Atletický čtyřboj – tentokrát na koupališti v Novém Bydžově.
Děti 1. stupně naší školy a děti ze ZŠ Prasek poměřily síly ve čtyřech disciplínách – skok do dálky, hod kriketovým míčkem do dálky, sprint na 50m a vytrvalostní běh na 500 metrů. Celkem se tohoto sportovního klání aktivně zúčastnilo neuvěřitelných 249 dětí, které se svého úkolu zhostily s plným nasazením a zde máme výsledky:

Kategorie dívky:
1 třídy – 1. místo Šulcová Valerie 1.A (32b)
2. místo Klozová Vanessa ZŠ Prasek (26b)
3. místo Chamulová Dominika 1.B (25b)

2. třídy – 1. místo Hermanová Anežka 2.B (32b)
2. místo Havránková Karolína 2.A (29b)
3. místo Zůrová Helena 2.A (29b)

3. třídy – 1. místo Bezvodová Nicol ZŠ Prasek (42b)
2. místo Čížková Adéla ZŠ Prasek (37b)
3. místo Karásková Anna 3.B (33b)

4. třídy – 1. místo Bohánská Vanesa 4.A (48b)
2. místo Jiranová Nela 4.A (47b)
3. místo Hermanová Eliška 4.A (44b)

5. třídy – 1. místo Veselá Eva ZŠ Prasek (65b)
2. místo Matysová Marie 5.A (63b)
3. místo Hladíková Michaela 5.B (56)

Kategorie chlapci:
1 třídy – 1. místo Hník Josef 1.A (43b)
2. místo Novák Jan 1.A (35b)
3. místo Drobný Mikuláš 1.B (27b)

2. třídy – 1. místo Krejčí Václav 2.B (55b)
2. místo Krejčí Tomáš 2.A (45b)
3. místo Čapek Jakub 2.A (42b)

3. třídy – 1. místo Lamich Štěpán 3.A (52b)
2. místo Svatoň Ondřej 3.B (52b)
3. místo Čihák Matěj 3.B (50b)

4. třídy – 1. místo Píša David 4.A (59b)
2. místo Hník Jakub 4.B (57b)
3. místo Kruliš Daniel 4.B (54b)

5. třídy – 1. místo Kohout Dominik 5.B (83b)
2. místo Mocek Lukáš 5.B (78b)
3. místo Sivák Dominik 5.A (69b)

Zde jsou kompletní výsledky dle jednotlivých ročníků: 1. ročník, 2. ročník, 3. ročník4. ročník, 5. ročník. V případě shodného počtu bodů rozhodoval o konečném pořadí čas z vytrvalostního běhu (dále čas ze sprintu, skoku a hodu).
Nakonec jsem ještě pro zajímavost vytvořila žebříček Top 10 míst v rámci celého 1. stupně naší školy napříč všemi třídami:

TOP 10 – DÍVKY:
1. Matysová Marie 5.A
2. Hladíková Michaela 5.B
3. Vosáhlová Vanessa 5.B
4. Gabrielová Pavlína 5.B
5. Nováková Tereza 5.B
6. Císařová Zuzana 5.A
7. Bartoušková Rozálie 5.B
8. Bohánská Vanesa 4.A
9. Jiranová Nela 4.A
10. Zmítková Emma 5.B

TOP 10 – CHLAPCI:
1. Kohout Dominik 5.B
2. Mocek Lukáš 5.B
3. Sivák Dominik 5.A
4. Píša David 4.A
5. Hník Jakub 4.B
6. Mikas Adam 5.B
7. Sajkršmíd Sebastian 5.A
8. Krejčí Václav 2.B
9. Kruliš Daniel 4.B
10. Baloun Miroslav 5.A

Absolutním vítězem se stal Dominik Kohout z 5.B.

Všem zúčastněným patří díky za sportovní nasazení, předvedené výkony a příjemně strávené dopoledne. Zároveň děkuji všem, kteří mi pomáhali s přípravou a realizací celé akce 🙂
Fotografie pořídila Kateřina Kovalská a podívat se na ně můžete ZDE. Nezbývá než se těšit na Atletický čtyřboj 2022 a zdravíme pana učitele Milana Eibla 🙂

Pavlína Zmítková

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov