Okrskové kolo ve florbalu chlapců 8. a 9. tříd

PODÍVEJTE SE, jak se v pátek 25.10.2013 v místní „nové sokolovně“ uskutečnilo okrskové kolo základních škol, kategorie 8.-9.tříd ve florbalu, kterého se zúčastnilo šest školních družstev z Hlušic, Nechanic, Skřivan, Chlumce n. C., ZŠ Karla IV. a naší školy.
Po úspěchu dívek ZŠ V.Kl.Klicpery, které postoupily do okresního finále a mladší kategorie chlapců ze 6.-7.tříd. kteří skončili na 2. místě, se nenechali zahanbit ani starší chlapci a po velmi vyrovnaném průběhu celého turnaje skončili na bronzovém, tj. třetím místě jen díky horšímu skóre se ZŠ Chlumec n. C., přičemž jsme s vítězem ZŠ Karla IV. uhráli cennou remízu.
Tímto chválím všechny hráče naší školy, kteří se na tomto úspěchu podíleli, protože se snažili o co nejlepší výkony, což se jim nakonec povedlo a chováním na hřišti i mimo ně si proto tuto pochvalu zaslouží.

Petr Mikšíček
učitel Tv

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde