Výsledky MATEMATICKÉHO KLOKANA 2019 za Královéhradecký kraj

V pátek 21. 3. 2019 se žáci 2. až 9. tříd zúčastnili školního kola MATEMATICKÉHO KLOKANA 2019. Výsledky všech žáků jsme odesílali ke zpracování, aby mohla být sestavena výsledková listina za Královéhradecký kraj.
Výborného výsledku dosáhl v kategorii BENJAMIN pro žáky 6. a 7. tříd žák 7. A třídy Matěj Stejskal. Skončil na 7. až 8. místě s počtem bodů 103 z maximálního počtu 120 bodů. V této kategorii bylo 237 žáků Královéhradeckého kraje. Výsledková listina BENJAMIN.
Další výborný výsledek patří žákyním ze 2. A třídy Natálii Semerákové a Emě Rybářové v kategorii CVRČEK pro žáky ze 2. a 3. tříd. Obsadili 8. až 13. místo se ziskem 73 bodů, přičemž nejvyšší počet bodů byl 79. Úžasné na tom je, že jsou teprve ve 2. ročníku a spousta třeťáků zůstala v pořadí za nimi. Výsledková listina CVRČEK.
Těm nejúspěšnějším patří gratulace za výborné umístění a reprezentaci školy a všem ostatním za zájem o matematiku (účast v soutěži byla dobrovolná). 🙂


Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde