Výsledky logické olympiády – 2020

Jsme rádi, že i v době distanční výuky naši žáci nezaháleli a kromě plnění svých povinností si vyzkoušeli svůj samostatný a kreativní přístup. V logické olympiádě nerozhodují naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování. Soutěž je rozdělena do několika kategorií:
Celkem se v kategorii A (2. ročník ZŠ ) do soutěže zapojilo 2 899 řešitelů, z toho v Královéhradeckém kraji 186.
Žákyně 2. A třídy Veronika Hrušková skončila v kraji na 18. až. 40. místě. Verunko, gratulujeme k úspěchu. 🙂
V kategorii A (3. až 5. ročník ZŠ) se zapojilo celkem 23 žáků, převážně třídy 4. A (třídní učitelka Pavlína Strnková), dále z 3. B, 5. A a 5. B.
V této kategorii soutěže úlohy řešilo 12 509 řešitelů z celé republiky, z toho v Královéhradeckém kraji 640.
Výborné umístění se podařilo Viktorii Dymešové, žákyni 4. A, která byla v kraji na 37. až. 39. místě, a stala se tak krajskou semifinalistkou. Jenom 5,78% žáků z kraje mělo lepší výsledky než ona. Viktorko, velká gratulace. 🙂
V kategorii B (2. stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ) se zapojili  čtyři žáci – Michaela Hrušková (6. B), Jakub Čihák (6. A), Jan Bednář (7. C) a Adam Horák (8. A).
Velké díky všem zúčastněným za zapojení do soutěže.

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov