Vyřazení žáků 9. tříd 2016

Ve středu 295. 6. 2016 jsme v Jiráskově divadle sledovali vyřazení deváťáků. (FOTO). Režiséry dopoledne byli hlavně žáci 9. tříd za vydatné pomoci Pavlíny Strnkové.

Kulturní vystoupení zajistili malí i velcí tanečníci skupiny TIMEDANCE, gymnastka Viktorka Pompošová, mažoretky STELLA, sólová vystoupení Romany Barnetové a Libušky Marie Novotné, malého i velkého Radostného Plecháčku a hlavně vystoupení deváťáků – kytarový duet Sáry Spejchalové s Adamem Černohorským, duet na flétnu Hanky Přívratské a na kytaru Pavly Mertlíkové, hru na klavír Vojty Vance, taneční vystoupení děvčat ze třídy 9. A s programem Aqua a akvabel z 9. B.

Po prezentaci fotografií ze života 9. A třídy dynamická melodie pozvala deváťáky na jeviště. Následovalo představení absolventů školy i prezentací, kterou si žáci připravili. Pamětní listy předávala třídní učitelka Hana Ryglová, ředitel školy předal květinu a předseda Klubu přátel Klicperky Martin Kloz jim předal dárek v podobě flash disku.
V proslovu Lindy Kolčové a Jana Pozlera zhodnotili jejich docházky a vzpomínky na školní léta.
Podobný scénář mělo i vyřazení žáků 9.B třídy. Za žáky se loučili Kateřina Horáková a David Kačírek a k žákům promluvila třídní učitelka Jarmila Kubánková. I žáci 9. B odcházeli s pamětním listem, květinou a flash diskem.
Společná písnička jejich vyřazení ukončila.

Poděkování zaslouží i sourozenci Jakub a David Dvořáčkovi ze 3. B za moderování celého rozloučení i všem v zákulisí za skvělou pomoc. Deváťáci přejeme Vám hodně osobních i studijních úspěchů.

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde