Vyřazení žáků 9. tříd 2015

Ve čtvrtek 25. 6. 2015 jsme v Jiráskově divadle sledovali vyřazení deváťáků. (FOTO). Režiséry dopoledne byli hlavně žáci 9. tříd za vydatné pomoci Pavlíny Strnkové.

Představení zahájili zpěváčci Malého Radostného Plecháčku, kteří poslední písničkou o inspektoru Činčilovi pozvali na jeviště moderátora a bývalého žáka Jakuba Fichtnera. Úvodní slovo si vzal ředitel školy Miroslav Janoušek, který se rozloučil s žáky a poděkoval za spolupráci rodičům.
Své dovednosti předvedli zejména žáci 9. tříd svým úchvatným tanečním vystoupením Rebelové a pak dívky hrou na flétny.
Představily se i děti ze skupiny TIME DANCE ve třech seskupeních od nejmladších po nejstarší.
Po prezentaci fotografií a krátkých videí ze života 9. A třídy dynamická melodie pozvala deváťáky na jeviště. Pak už Kuba vyzval třídního učitele Petra Mikšíčka, který k žákům a divákům v hledišti promluvil.
Následovalo představení absolventů školy Jakubem a i prezentací, kterou si žáci připravili. Pamětní listy předával třídní učitel, ředitel školy předal květinu a předseda Klubu přátel Klicperky Martin Kloz jim předal dárek v podobě flash disku.
V proslovu Kristýny Hörnerové a Vojtěcha Fialy bylo zhodnocení jejich docházky a vzpomínky na školní léta. Společná písnička jejich vyřazení ukončila a budoucí absolventi se usadili do svých sedadel.
Tma v sále a na rozzářeném plátně se objevila video show, kterou si za vydatného přispění režisérky Pavlíny Strnkové a kameramana Jindřicha Honzíka žáci připravili.

Poděkování patří Jakubu Fichtnerovi za moderování celého rozloučení i všem v zákulisí za skvělou pomoc a dále Matěji Kebortovi, který obsluhoval veškeré ozvučení. Největší díky pak Pavlíně Strnková za skvělou režii.

Deváťáci přejeme Vám hodně osobních i studijních úspěchů.

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde