Vítězství ve florbalu – pořádající DDM – 2022

PODÍVEJTE SE, jak se florbalové ovečky p. uč. Prokopa a Mikšíčka staly suverénními vítězi turnaje DDM Nový Bydžov, který se konal 15. 6. 2022 ve sportovní hale v Novém Bydžově.

Na florbalovém turnaji nás výborně reprezentoval výběr žáků z 6. a 7. tříd: Mencl Vojtěch (G), Erban Adam, Erban Luděk, Čihák Jakub, Pohl Tadeáš, Schejbal Tomáš a Grusman Lukáš.

Celkem nás čekalo 5 soupeřů, které se nám podařilo všechny postupně porazit. První zápas se ZŠ Chlumec n/C jsme vyhráli 1 : 0 (Schejbal), ZŠ Smidary jsme porazili 3 : 0 (Erban L., Grusman L., Erban A.), se ZŠ Karla IV. jsme zvítězili vysoko 9 : 0 (hattrick si v tomto zápase užili hned 3 naši hráči, a to Grusman L., Erban A. a Schejbal T.), ZŠ Skřivany se jako jediné škole podařilo prostřelit našeho Vojtu, přesto jsme vyhráli 3 : 1 (Erban A., Erban L., Schejbal T.), poslední zápas se ZŠ Hlušice skončil opět v náš prospěch, a to 5 : 0 (Schejbal T. – 2, Erban A. – 2, Pohl T.).

Tyto skvělé výsledky pro nás znamenaly to, že jsme v podstatě už téměř hodinu před koncem turnaje věděli, že zlato máme v kapse. Nádherný pocit… 😉

Na 2. místě skončila ZŠ Smidary, na 3. místě ZŠ Skřivany, na 4. místě ZŠ Chlumec n/C, na 5. místě ZŠ Hlušice a 6. místo patřilo ZŠ Karla IV.

Klukům patří dík za skvělou reprezentaci školy.

Pavlína Zmítková

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov