Velké díky za sběr víček 2019 (i MŠ Prasek)

Ve středu 3. července 2019 si pro víčka, která sbíráme pro Nikiho, přijel jeho otec spolu se synem. Letos se spolu s námi zapojili do sbírání žáci z MŠ Prasek. I díky jim si mohli Rudolfovi odvést „neskutečných“ 85 pytlů těchto surovin (v roce 2015 – 59 pytlů, 2016 – 65 pytlů, 2018 – 77).
Kdo je Niky?
Niky má dětskou mozkovou obrnu, svalovou hypotonii, je po operaci následků nemoci pojmenované Arnold-Chiariho malformace a aby toho neměl málo, diagnostikovali mu autismus.
Díky vám všem, kteří pravidelně sbíráte, se podařilo téměř nemožné. Po první léčbě začal Niky samostatně chodit.

Je třeba nadále různými rehabilitacemi zdokonalovat jeho hrubou i jemnou motoriku a hlavně mentální stránky – řeč. Rodiče jsou velcí bojovníci a razí heslo: „ale my se nedáme …“.

Rodiče napsali: „Patří vám proto náš obdiv a velký dík, byť se jedná v uvozovkách „JEN“ o to, abyste odšroubovali víčko a hodili ho do správné nádoby. Ceníme si každého takhle dobře umístěného víčka a budeme velmi rádi, když zachováte Nikýskovi přízeň i v dalším školním roce.

Karolina a Jirka Rudolfovi s Nikýskem

Věřím, že píši za Vás všechny, že i v příštím roce budeme pokračovat ve sběru víček, abychom mohli Nikýskovi pomáhat dál.

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde