Učení on-line FRAUS, NOVÁ ŠKOLA, SCIO …

Učení doma

V souvislosti s opatřením vlády o uzavření všech škol se nakladatelství FRAUS rozhodlo poskytnout všem žákům, učitelům i školám od středy 11. března do odvolání všechny elektronické učebnice pro základní a střední školy pro všechny žáky zdarma. Stejně tak poskytnou zdarma prostředí pro on-line komunikaci učitelů s žáky – vzdělávací portál Fred. Pro domácí procvičování rodičů s žáky je také plně k dispozici portál Škola s nadhledem, který je též zdarma.

Jak získáte přístup k těmto službám zdarma?
Sledujte následující stránky: https://www.fraus.cz/cs/ucenidoma

Postup ke zpřístupnění učebnic i dalších služeb pro Vás aktuálně připravujeme. Sledujte prosím tyto stránky.

Žáci mohou zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+, stačí, když se zaregistrují jako studenti na www.ucebnice-online.cz.
Kteroukoli MIUč+ pak mohou zdarma používat 30 dní, pokud by uzavření škol trvalo déle, licence zdarma prodloužíme do 30. 6. 2020.
Pro výuku matematiky v 1. až 5. ročníku jsou navíc k dispozici výuková videa na www.matyskova-matematika.cz obsahující výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic – žáci tak mohou pracovat podle něj.

Pokud Vám učebnice online nefungují nebo reagují pomalu, můžete prosím vyzkoušet instalovaný program Media Creator, do kterého lze jednotlivé MIUč+ stáhnout a následně je používat i bez připojení.

Poskytnutí MIUč+ žákům zdarma se vztahuje i na tento program. V programu Media Creator se můžete přihlásit pod stejnými přihlašovacími údaji, jako na učebnicích online.

Pokud Vám nedorazil po registraci aktivační e-mail, napište nám na registrace@nns.cz z Vaší registrační e-mailové adresy a ručně Vám účet aktivujeme.

Z důvodu opatření vlády o uzavření škol jsme pro školy i rodiče zpřístupnili Testy do hodin zdarma.
Krátké tématické testy z ČJ a Ma, které slouží k procvičování látky, vyplní děti on-line z domova.

Školy mají zpřístupněné testy v aplikaci ScioDat:  https://www.sciodat.cz/

Rodiče najdou testy zde:  https://www.scio.cz/procvicovaci-testy.

V případě dotazů se na nás obraťte na e-mailu a telefonicky:  testovani@scio.cz,   234 705 055.

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC