Třetí místo dívek ve volejbale

Ve čtvrtek 24. dubna 2014 se žákyně osmých a devátých tříd naší školy zúčastnily turnaje základních škol v odbíjené. Okrskové kolo naší skupiny se konalo v tělocvičně ZŠ Pouchov v Hradci Králové. Kromě naší školy se zde mezi sebou utkaly ZŠ Chlumec nad Cidlinou, ZŠ Třebechovice a pořádající ZŠ Pouchov.

Vzhledem k tomu, že dívky z Pouchova a Třebechovic se volejbalu věnují i ve sportovních oddílech, naše děvčata si zaslouží pochvalu za předvedené výkony v jednotlivých zápasech. Zvlášť první set proti výbornému družstvu z Třebechovic, které nakonec tuto skupinu vyhrálo, předváděl celý náš tým velice hezký volejbal.  Podařilo se nám zvítězit nad ZŠ Chlumec n. Cidlinou a naše děvčata obsadila celkově třetí místo.

Pochvalu zasluhují všechny členky družstva naší školy – Andrea Novotná, Míša Absolonová, Bára Janečková, Anežka Holá, Tereza Tomášková, Adéla Štočková, Kristýna Hörnerová, Bára Čtvrtečková a Anička Jelínková. Na celé družstvo a některé momentky se můžete podívat ZDE.

Petr Mikšíček

učitel Tv ZŠ V. Kl. Klicpery

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde