SPORTOVNÍ DEN 2. stupně na koupališti

PODÍVEJTE SE, jak druhý stupeň zakončil konec školního roku v duchu sportu na Koupališti Nový Bydžov. Sportovní den pro 6. – 9. třídy se konal 29. června 2021. Ranní počasí nebylo zrovna příznivé, déšť se ale nakonec umoudřil, mraky ustoupily a žáci se mohli vrhnout do závodů naplno.

Žáci se účastnili celkem sedmi disciplín- skákání přes švihadlo, házení frisbee, koulení pneumatikou, kop na branku, hod granátem, ping pong a celé sportovní dopoledne bylo zakončeno štafetovým během, při kterém panovalo napětí až do samotného konce a diváci (nezúčastnění žáci) fandili jak na tribunách Eura.

Děti si společně s učiteli užili společné dopoledne plné radosti, zábavy a i když se některým dařilo víc a některým méně, všichni odcházeli spokojení. Přeci jen chvíle s kamarády jsou teď ty nejcennější.

Své síly si mezi sebou poměřili 6. a 7. třídy, ve starší kategorii pak třídy 8. a 9. A jak to celé skončilo? Celkové výsledky dopadly následovně. V mladší kategorii se na 6. místě umístila třída 6. B, na 5. místě 6. A, na místě 4. třída 6. C. Bronzový stupínek obsadila třída 7. A, stříbrný 7. B a vítězem se stala třída 7. C.

Ve starší kategorii se utkaly pouze čtyři třídy. Bramborovou medaili získali žáci z 8. B, na stupínky vítězů se postavili žáci z 8. A (3. místo), 9. B (2. místo) a 9. A (1. místo).

Všem gratulujeme a už nyní se těšíme na další rok! Doufejme, že se sportovní a jiné akce budou moct konat za běžným podmínek.

Přejeme krásné prázdniny a pevné zdraví!

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov