Slavnostní vyřazení žáků 9. tříd – 2020

Přes všechna omezení se přeci jen mohlo v pondělí 29. 6. 2020 uskutečnit slavnostního vyřazení deváťáků (jejich FOTA). Tentokrát se konalo jinak než v předchozích letech. Místem konání byl malý sál Jiráskova divadla jen za účasti omezeného počtu přihlížejících. Do doprovodného kulturního vystoupení se zapojili téměř výhradně žáci 9. tříd – klávesy Tomáš Schovánek (9. B), klavírní vystoupení Nela Vaníčková (9. B), houslové trio sourozenců Erbanových.  A v závěru zazněla úchvatná píseň Jednu krásnou zemi znám, kterou zazpívala Nela Vaníčková za klávesového doprovodu Tomáše Schovánka, houslového Kamily Erbanové a flétnového doprovodu Nikoly Ortové.

Po úvodu výborných moderátorů celého programu Aničky Strnkové (4. B) a Sebastiana Sajkršmída (4. A) zahájil proslovem pan ředitel RNDr. Miroslav Janoušek.
Ke svým žákům 9. A promluvila nejprve třídní učitelka Jarmila Kubánková. Pak už moderátoři zvali absolventy z 9. A na pódium. Třídní učitelka předávala vysvědčení a upomínkový list, od členky Klubu přátel Klicperky obdrželi dárek v podobě flash disku a růži od ředitele školy.
Nechyběl ani tradiční projev zástupců 9. A třídy – Terezy Kačírkové a Nelly Ryglové, které zhodnotily svých devět let ve škole. A na závěr pár fotografií ze školního života.
A konečně vyřazení žáků 9. B. Mělo podobný scénář – prezentace fotografií, slavnostní vyřazení žáků, upřímná slova třídní učitelky Lenky Vopálkové a na závěr projev Katky Lingrové a Nikoly Ortové, který zapůsobil svým vřelým vyznáním.
Odměněni byli i žáci za úspěšné umístění v soutěžích – černé tričko – Matyáš Hercík (soutěže GNB), Sebastian Horák (soutěž GNB), Kateřina Lingová (soutěže GNB a konverzace v Aj), Marek Valenta (soutěž GNB). Oranžovým tričkem za celoroční práci. Knížku od KPK obdrželi žáci za mimořádné úspěchy: Kristýna Šustrová (9.A), Matyáš Hercík (9. B) a Katka Lingrová 9. B.

Za režii a pomoc s kulturním vystoupením patří Pavlíně Strnkové. Za scénář výchovné poradkyni pro 2. stupeň Martině Novákové. (FOTO).

Poděkování zaslouží všichni deváťáci, vystupující, moderátoři, třídní učitelky Jarmila Kubánková a Lenka Vopálková.

Deváťáci jsme na vás pyšní a přejeme Vám hodně osobních i studijních úspěchů.
vedení školy

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov