Slavnostní vyřazení žáků 9. tříd – 2012

Ve čtvrtek 28. 6. 2012 jsme v Jiráskově divadle sledovali vyřazení deváťáků. Režiséry dopoledne byli hlavně žáci 9. A a 9. B za vydatné pomoci třídních učitelek Heleny Hronkové a Lenky Vopálkové. Úvodní slovo patřilo řediteli školy Miroslavu Janouškovi.
Celým programem nás provázela sehraná moderátorská dvojice z 8. tříd Lenka Nováková a Jakub Fichtner. Pěknými písničkami přispěl do programu Radostný Plecháček a nejmladší členka sboru Nela Vaníčková za všechny poděkovala děvčatům 9. tříd za jejich práci.
Další kulturní představení si zajistili sami deváťáci – rockové písně v podání kytaristy Daniela Vízka a bubeníka Míly Horáka a ukázka stepu v podání Pavlíny Forštové.
Na jevišti se vystřidali žáci obou tříd, se kterými loučila třídní učitelka, ředitel školy a zástupce Klubu přátel Klicperky. Zástupci každé třídy ve svém proslovu zhodnotili školní léta a poděkovali nejen stávajícím učitelkám, ale i těm, kteří je provázeli 1. stupněm. Ke svým absolventům promluvili i třídní učitelky. Rozloučení se žáky provázela prezentace, kterou si žáci sami připravili.
Na závěr se na jevišti sešli žáci obou tříd a zazaněla společná písnička.
Poděkování patří i Danu Nožičkovi, který bezvadně obsluhoval prezentace žáků v zákulisí a dále Matěji Kebortovi (ZŠ Karla IV.), který obsluhoval veškerou divadelní techniku.

Deváťáci přejeme Vám hodně osobních i studijních úspěchů a dokázali jste, že jste na další životní dráhu dobře připraveni.

Na několik snímků z vyřazení se podívejte ZDE.

 

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde