Školní kolo soutěže PARAGRAF 2018

Paragraf je pro soutěžící žáky 8. – 9. tříd. Jedná se o soutěž, která zábavnou formou prověřuje všeobecné znalosti, schopnosti a dovednosti žáků nejen v oblasti zákonů, poukazuje a zabývá se aktuálními problémy, tématy z oblasti prevence rizikového chování a v neposlední řadě ověřuje i týmovou spolupráci, souhru i taktiku.
Letos se uskuteční 17. května 2018 od 10 hodin v Jiráskově divadle, kde se utkají čtyři týmy v 5 soutěžních disciplínách. A kdo bude soutěžit? Družstvo v barvě červené z 8. A – Pavlína Hanušová, Aneta Nosková, Tomáš Bílek a Ríša Vik. V zeleném triku budou soutěžit Míša Lehká, Adéla Šmatolánová, Michal Klouzek a Michal Drábek všichni z 8. B.
Bílý tým z 9. A budou tvořit Bára Kmínková, Anežka Prouzová, Tomáš Králíček a Honza Zmítko. Posledními soutěžícími budou žáci z 9. B v barvě černé – Terka Cudráková, Natka Včelišová, Tomáš Macháček a Radim Pechar.
Celou soutěží nás letos budou provázet Pavlína Fichtnerová a Matěj Kloz.
Na soutěžící čekají sladké ceny a poukázky do cukrárny Pralinka. Chybět nebude ani zajímavý doprovodný program, který mohou vidět i diváci v hledišti, kterými budou jako obvykle žáci z 6. až 9. tříd.
Celou soutěž připravují výchovná poradkyně Martina Nováková (výchovná poradkyně pro 2. stupeň) a preventistka rizikového chování Petra Schovánková.

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Kdyby ses mohl(a) rozhodnout, který čas by měl trvale platit: