Realizace projektu „Děti mění svět“ a veřejná sbírka

Po čem touží naše děti? Jaké sny a přání mají? Co jim chybí a jaké náměty na zlepšení našeho okolí v Novém Bydžově mají děti základních škol je hlavní myšlenkou projektu „Děti mění svět“.

Postupně dochází k realizaci projektu, kdy každý žák napíše své přání, sen či námět na zlepšení podmínek v našem městě. Poté se seznámí se všemi náměty svých spolužáků a společně vyberou ten, který by chtěli, aby byl realizován.

Na následné uskutečnění těchto snů a přání se rozhodli pořadatelé akce uspořádat veřejnou sbírku. Pokud bude některé přání blízké Vašemu srdci, můžete jeho uskutečnění podpořit a stát se tak součástí tohoto projektu.

Podejme dětem pomocnou ruku

Svůj osobní příspěvek můžete zaslat na účet č. 107-6049630297/0100, vedený u Komerční banky, a.s..

Za poskytnuté příspěvky Vám předem děkují pořadatelé akce – Město Nový Bydžov, ZŠ Karla IV., ZŠ V. Kl. Klicpery, Občanské sdružení na podporu aktivit v NB.

Slavnostní vyhlášení vítězných projektů proběhne dne 19.12.2013 ve velké zasedací místnosti Městského úřadu v Novém Bydžově.

Plakát_děti mění svět

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde