Pro žáky 9. tříd – kvalitní vzdělání v Novém Bydžově

Studium v Novém Bydžově

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov pro školní rok 2020/2021 nabízí ke studiu tři obory vzdělání – šestiletý studijní obor gymnázium, čtyřletý studijní obor gymnázium a čtyřletý studijní obor ekonomika a podnikání.

Pokud bude příznivá epidemiologická situace, mohou se do školy přijít osobně podívat všichni zájemci o studium v rámci dne otevřených dveří, a to v sobotu 12. 12. 2020 od 9:00 hodin. V případě, že by školy zůstaly nadále uzavřené, veškeré seznamovací a prezentační aktivity v tento den budou probíhat v online režimu. Sledujete aktuality na webových stránkách www.gnb.cz.

Mgr. Lukáš Rosůlek, ředitel školy

Vážení rodiče, milí žáci,

jistě přemýšlíte, kam povedou vaše kroky po absolvování základní školy. Kvalitní vzdělání naleznete i na našich novobydžovských středních školách. Dnes se představuje Gymnázium, Střední odborná a Vyšší odborná škola Nový Bydžov.

PODÍVEJTE SE, co všechno škola nabízí. Navíc ušetříte čas, finance a další problémy spojené s dojížděním. Další velkou výhodou jsou sociální kontakty se spolužáky v místě bydliště.

Vězte, že studovat tuto školu je správné rozhodnutí. 🙂

vedení školy

 

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov