Předvánoční lyžák 4. tříd

PODÍVEJTE SE,  jak jsme si poslední týden před Vánoci užili na horách! 17. – 21. prosince 2018 jsme strávili na Jindřichově domě nad Pecí pod Sněžkou. Už samotný výstup na chalupu nám dal zabrat, ale za to množství sněhu a krásné počasí, které nás nahoře čekalo, to rozhodně stálo. Letošní lyžařský kurz měl dvě části – děti se nejen zdokonalovaly ve sjezdovém lyžování na sjezdovce Smrk a naučily se jezdit na kotvě, ale poprvé v životě se postavily i na běžky. Byly moc šikovné a srdnatě se s běžeckým lyžováním popraly, absolvovaly i závody a výlet na horkou čokoládu na Lyžařské boudě. Kromě lyžařských radovánek jsme si užili i koupání a relax v bazénu hotelu Horizont, sněhovou bitvu, ježdění na pytlích, diskotéku nebo zpívání koled s prskavkami na setmělém kopci. 

Děkujeme dětem za úžasnou atmosféru a dobrou partu, Markétě Vorlické za zdravotnický dohled, Tomáši Málkovi za výuku na sjezdovce a oběma za kamarádský a podporující přístup. 
Jana Krejčová, Alena Ducháčková 

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde