Představení nejen pro maminky

PODÍVEJTE se, jak dne 12. května 2014 od 17 hodin čekalo na diváky v Jiráskově divadle milé překvapení. U příležitosti oslav Dne matek připravila ZŠ V. Kl. Klicpery bohatý program, ve kterém se kromě žáků školy na pódiu sešlo mnoho zajímavých hostů včetně
pěveckého sboru Daneťáček Centra pro zdravotně postižené Daneta v Hradci Králové. Zůstaneme-li u zpěvu, chybět samozřejmě nesměl ani velký i malý Radostný Plecháček. Sborový zpěv střídala sólová instrumentální a recitační vystoupení nadaných žáků a o pohyb, dynamiku a akci se postaraly skupiny mažoretek. Jeviště se dvakrát proměnilo v módní molo, jež ovládly modelky z řad našich žákyň, aby mohly předvést módní kolekci Simony Drobné z Půjčovny společenských a svatebních šatů. Pořadem provázela moderátorská dvojice Karolína Očenášková a Vojta Fiala a dramaturgie se tradičně ujala Pavlína Strnková. Kompletní seznam účinkujících si můžete prohlédnout ZDE.. O přestávce si mohli všichni zúčastnění zakoupit výrobky pocházející z chráněné dílny Daneta. Během představení také probíhala sbírka na léčebné výlohy pro Mirečka Kubelku trpícího závažným tělesným postižením, v níž se vybralo celkem 3857 Kč. Všem dárcům děkujeme a doufáme, že jste si všichni celý program moc užili!

Zájemci o DVD záznam celého pořadu se hlaste na tel. čísle 775 860 713 (Pavlína Strnková) nebo v kanceláři školy. Cena 100 Kč.

http://fotovalenta.rajce.net/Jiraskovo_divadlo_NB_-_Den_matek_2014

Virtuální prohlídka