Pomáháme příspěvky zdravotně handicapovaným

Pokud i ty chceš pomoci zdravotně handicapovaným a přispět na nákup a výcvik koní terapeutů pro zdravotní ústavy a léčebny v celé republice, které léčí různé zdravotní problémy pacientů pomocí hiporehabilitace můžeš zakoupit MOTANICI v ceně 25 Kč buď ve školním klubu nebo se obrať na zástupce Parlamentu Klicperky.
Díky všem, kteří pomáhají!

Co je CPK CHRPA?


V obci Rokytno u Pardubic sídlí občanské sdružení s názvem CPK – CHRPA. Tato organizace se zabývá nákupem a výcvikem koní terapeutů pro zdravotní ústavy a léčebny v celé České republice. V těchto ústavech se pak jízdou na koni léčí nejrůznější zdravotní problémy pacientů a tomu se říká hiporehabilitace.

Dovolte mi Vám srdečně poděkovat za Vaši přízeň v minulých letech, kterou jste projevili zakoupením pohlednic, odznáčků,hopíku a hlavolamů. Jen díky Vám můžeme pokračovat v naší práci a pomáhat stovkám pacientů.

Zúčastněte se prosím veřejné sbírky a kupte si “Motanici“ za 25,- Kč.

Zakoupením „Motanice“ podpoříte naši činnost a na konci školního roku najdete na našich internetových stránkách výsledky naší práce spolu s fotografiemi a příběhy koníků, na které jste přispěli.

Podívejte se na naše stránky, kde se o nás dozvíte více.

Mějte se krásně a díky Vám.
Ing. Tomáš Ditrt, ředitel CPK 0 CHRPA

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde