Pochod na Hrádek 2019

PODÍVEJTE SE na fotografie z 43. ročníku tradičního Pochodu na Hrádek 2019. Tričkem odměňujeme prvního v cíli. O tričko soupeřili dvě děvčata s chlapcem, který v posledních vteřinách měl více energie a doběhl na Hrádek jako první. Dále tričko vždy obdrží nejstarší muž a žena. Jsme rádi, že navzdory předpovědi počasí přišlo více než 600 turistů, kteří se vydali do 17 kilometrů vzdáleného cíli na Hrádku. Nakonec počasí přálo a déšť opravdu přišel až po 15. hodině, kdy byl konec pochodu.
Díky za vydatnou pomoc všem zaměstnancům školy – jmenovitě Heleně Lukšové, Janě Dymešové, Haně Jarošové, Janě Kovalské, Katce Kovalské, Jarmile Kubánkové, Milanu Prokopovi, Kateřině Němečkové, Marii Soukupové, Iloně Novákové, Lucii Bradnové, Pavlíně Zmítkové, Petře Schovánkové, Lence Vopálkové, Renatě Kohoutové, Petru Mikšíčkovi, rodinným příslušníkům a přátelům školy – Pavlíně Herčíkové, Haně Hloucalové, panu Hrubému, Evě Lukšové, Haně Pospíšilové, Luboši Soukupovi, Tereze Štolba a paní Vondráčkové.

Pochodu se zúčastnilo 631 zaregistrovaných účastníků.

Tak doufáme, že se příští rok uvidíme opět na startu již 44. ročníku Pochodu na Hrádek.
Ať Vám to šlape celý rok!

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde