Ovoce do škol – měsíční příděl zdarma

Projekt Ovoce a zelenina do škol podporuje spotřebu ovoce a zeleniny u žáků 1. stupně základních škol za pomocí evropských a státních dotací. Výrobky jsou dodávány minimálně jednou měsíčně přímo do škol, která uzavře smlouvu s některým ze schválených dodavatelů. Dle nařízení vlády lze v projektu nabízet ovoce a zelenina, která z 25% může být v podobě šťáv. Ovoce či zeleninu pro balíčky v projektu vybírají praví odborníci, aby byla v té nejlepší kvalitě, která zaručuje delší trvanlivost produktů.

Distribuci ovoce a zeleniny do škol prostřednictvím chladících výdejních automatů Happysnack, které jsou vybaveny speciálním patentovaným výdejním, platebním a komunikačním systémem.
Výběr ovocných porcí z automatu za pomocí klasických předplacených karet, které jsou distribuovány ve škole zdarma všem počátkem školního roku – není třeba, aby měly nabitý kredit.

Pro každé dítě zapojené do projektu minimálně jedna až dvě porce ovoce a zeleniny měsíčně ZDARMA přímo ve škole.
V tomto měsíce dostali žáci 21. stupně:

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde