Okrskové kolo ve florbalu 6. a 7. tříd

Ve florbalové kvalifikaci o postupujícím rozhodl až poslední zápas. a PODÍVEJTE SE ZDE.,
            V kvalifikaci 6.-7. tříd ve florbale chlapců se sešlo na palubovce TJ Jiskra šest týmů. Při tomto počtu a vyrovnanosti mužstev se o konečném pořadí rozhoduje až v posledních zápasech. K tomu došlo i zde, kdy v posledním zápase nastupuje tým ZŠ Chlumec nad Cidlinou s naší školou. Chlumec postupuje v případě výhry a remízy, nám postup do okresního finále zabezpečuje pouze výhra. A jak to proběhlo? První minuta a překvapivá střela Jakuba Macháčka. Vedeme 1:0. Chlumec ale ve třetí minutě srovnává a v páté potvrzuje postup. Sportovně musíme přiznat, že vítězství v kvalifikaci a postup do okresního kola si tým ZŠ Chlumec zasloužil. Našim borcům blahopřejeme a děkujeme za 2. místo.

Naše škola nastoupila: Kloz Matěj, Zmítko Jan, Schovánek Mirek, Hudec Tomáš, Hein Jakub, Schejbal Jan, Pozler Jan, Macháček Adam, Macháček Jakub, Šimbovský Marek, Ornst Lukáš, Pokorný Tomáš, Špinka Ondra, Škarýdko Matěj, Ilič Ratko.