Okrskové kolo ve florbalu 6. a 7. tříd

Ve florbalové kvalifikaci o postupujícím rozhodl až poslední zápas. a PODÍVEJTE SE ZDE.,
            V kvalifikaci 6.-7. tříd ve florbale chlapců se sešlo na palubovce TJ Jiskra šest týmů. Při tomto počtu a vyrovnanosti mužstev se o konečném pořadí rozhoduje až v posledních zápasech. K tomu došlo i zde, kdy v posledním zápase nastupuje tým ZŠ Chlumec nad Cidlinou s naší školou. Chlumec postupuje v případě výhry a remízy, nám postup do okresního finále zabezpečuje pouze výhra. A jak to proběhlo? První minuta a překvapivá střela Jakuba Macháčka. Vedeme 1:0. Chlumec ale ve třetí minutě srovnává a v páté potvrzuje postup. Sportovně musíme přiznat, že vítězství v kvalifikaci a postup do okresního kola si tým ZŠ Chlumec zasloužil. Našim borcům blahopřejeme a děkujeme za 2. místo.

Naše škola nastoupila: Kloz Matěj, Zmítko Jan, Schovánek Mirek, Hudec Tomáš, Hein Jakub, Schejbal Jan, Pozler Jan, Macháček Adam, Macháček Jakub, Šimbovský Marek, Ornst Lukáš, Pokorný Tomáš, Špinka Ondra, Škarýdko Matěj, Ilič Ratko.

 

Milan Prokop

vyučující TV, Z a florbalu

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde