Okresní kolo ve florbalu, chlapci 4. a 5. tříd

PODÍVEJTE SE, jak se dne 5.11. 2018 žáci 4. a 5. tříd naší školy zúčastnili okresního kola ve florbale, které se konalo ve sportovní hale v Předměřicích nad Labem.

Konkrétně nás reprezentovali: Hladík Filip, Cudrák Ondřej (4.B), Dušek Tomáš (4.A), Hladík Jakub, Vojtěch Jan (5.A), Líbal Adam, Strnka Jan, Zmítko Matouš, Svatoň Radim, Bičiště Ivoš a Schovánková Natálie (5.B).

Vstávat jsme tentokrát museli v opravdu nekřesťanskou hodinu, protože abychom dorazili včas, museli jsme nasednout do autobusu už po šesté hodině ranní a doufat, že únava nebude moc znát. V turnaji nás totiž čekalo 6 soupeřů.
S favoritem soutěže ZŠ Předměřice n/L jsme prohráli 1:5 (Zmítko 1x). Výsledek druhého zápasu se ZŠ Smiřice by se dal označit za celkem sporný. V poslední vteřině jsme totiž vyrovnali na 3:3, ale gól nám nebyl uznán s tím, že padl až po limitu. Tento názor nesdílím jen já, ale i má trenérská pravá ruka Tomáš Králíček. Oficiální výsledek 2:3 (Líbal 1x, Bičiště 1x) pro nás tedy znamenal prohru a ztrátu jednoho bodu. Na vlas stejná situace se opakovala hned v dalším zápase se ZŠ Štefánikova. Opět jsme dávali vyrovnávací gól v poslední vteřině. Tentokrát nám ale uznán byl (zřejmě proto, že „to už by bylo trochu moc“) a zápas tak skončil remízou 3:3 (Hladík J. 2x, Cudrák 1x). Čtvrtý zápas se ZŠ Skřivany by se dal nazvat „všichni jim tam jednoho pošleme“, protože na výhře 9:0 se podíleli téměř všichni naši borci (Svatoň 2x, Strnka 1x, Cudrák 1x, Hladík F. 1x, Zmítko 1x, Hladík J. 1x, Líbal 1x, Bičiště 1x). I ZŠ Habrmanovu se nám podařilo porazit, a to 4:0 (Líbal 2x, Bičiště 1x, Strnka 1x). Radost zavládla i v posledním zápase, kdy jsme porazili ZŠ Chlumec n/C 6:3 (Hladík J. 1x, Svatoň 1x, Strnka 3x, Líbal 1x).

3 výhry + 2 prohry + 1 remíza = 4. místo – skončili jsme tedy těsně pod stupněm vítězů. Do krajského finále se probojovala pořádající ZŠ Předměřice nad Labem.

Velké díky patří všem klukům a jedné dívce. Hráli jste výborně! Nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že se nám na Klicperce rýsuje nový „dream team“. Začněte víc spolupracovat, semkněte se, povzbuzujte se, motivujte se, choďte trénovat, přejte si navzájem, buďte parta… Jenom parta totiž může v kolektivních sportech dosáhnout úspěchu… Tak to zkuste .
Díky i Tomášovi, který si udělal čas a podpořil nás trenérskými radami a zkušenostmi .
Pavlína Zmítková

Kluci, chválíme za váš sportovní elán a nadšení. Přestože to skončilo 4. místem, tak jste nasbírali zkušenosti.
Paní trenérce díky za motivaci a vedení.
vedení školy

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?