Zúčastnili jsme se okresního kola ve florbalu chlapců 6. a 7. tříd

PODÍVEJTE SE, jak dne 20. listopadu 2019 žáci 6. a 7. tříd reprezentovali naši školu v okresním kole ve florbalu, kam postoupili díky vítězství v okrskovém kole.

V Hradci Králové, kde se okresní kolo konalo, jsme už bohužel takový úspěch nezaznamenali.

První zápas se ZŠ Horákova skončil remízou 2:2 (Svatoň 2). Druhým soupeřem nám byla ZŠ Štefcova, se kterou jsme prohráli 2:3 (Jedlička 2). Se ZŠ Kukleny jsme prohráli 0:2 a v posledním zápase se ZŠ Předměřice jsme opět remízovali, a to 1:1 (Cudrák).

Dvě remízy a dvě prohry bohužel nestačily na víc, jak na páté, tedy poslední místo. I tak je ale samotný postup do okresního finále úspěchem, takže velké poděkování za sportovní nasazení si zaslouží: Svatoň Radim, Hladík Jakub, Zmítko Matouš, Líbal Adam, Bičiště Ivoš, Bednář Jan, Mikulka Pavel (G), Jedlička Martin, Cudrák Ondřej, Kubec Roman, Vojtěch Jan a Petráček Robin.

Naši kluci hráli výborně a rozhodně se nemají za co stydět, o čemž svědčí i výsledky jednotlivých zápasů. Jen se budu znovu opakovat – držet spolu jako tým, navzájem se podporovat (i když se něco nepovede), zbytečně se nerozčilovat a nenechat se rozhodit něčím, co nemůžete změnit… I to je jednou z podmínek úspěchu.

Gratulujeme ZŠ Štefcova, která si vybojovala 1. místo.

Pavlína Zmítková

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov