Ohlédnutí za 15. ročníkem NB streetu

PODÍVEJTE SE, jak jsme krásné 15. půlkulaté výročí oslavili jak jinak než krásným počasím, ačkoliv to během celého týdne nevypadalo. (Foto od Honzy Zahradníčka).
Nemůžeme si nejdříve odpustit nějaká ta čísla, tudíž letošního ročníku se zúčastnilo 283 hráčů a hráček v 75 týmech a odehráli jste krásných 213 zápasů. V devět hodin zahájili oficiálně turnaj pan Janoušek – ředitel školy, pan Prokop – hlavní organizátor a pan Bayer,  který je prezidentem České streetballové federace. Po slovech na úvod se všichni rozeběhli na svá hřiště, kde začaly boje o první místa, která zajišťovala postup do finále Českého streetballového poháru. Bojovalo se dlouho a tvrdě, každý bod byl důležitý a každý chtěl vyhrát. Bohužel ne všichni mohou vystoupit na nejvyšší stupínek, proto i ti poražení dostali trika s logem našeho turnaje a odvezli si určitě cenné zkušenosti, které zúročí v příštím ročníku.
Opět se nám ukázalo, že dodržovat tradice se vyplatí, a proto poslední květnová sobota bude vždy patřit streetballu v Novém Bydžově.

Vedení školy oceňuje neskutečné nasazení Lukáše Mařase, který byl tím, který vše připravil a podporou mu byl i Jakub Košťák. Díky patří i dalším pomocníkům, kteří jsou většinou bývalými žáky školy a zajišťovali servis na jednotlivých stanovištích. Díky i všem rozhodčím, pedagogickým pracovníkům školy a rodině pana Prokopa – MUDr. Iloně Prokopové, MUDr. Michalu Prokopovi a Lucii Prokopové.

Jen díky nim proběhl 15. ročník Novobydžovského turnaje na výbornou a hráči se mohli soustředit na své výkony.

Ta za rok se těšíme opět na shledanou. 🙂

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov