Naši kluci ve starší kategorii zlatí

PODÍVEJTE se, jak Ve čtvrtek 24. 5. 2014 se na hlušickém hřišti konalo tradiční okrskové kolo fotbalového turnaje Mc Donald´s cup v kategoriích 1. až 3. tříd, kde nás reprezentovali: Jan Podrazil (3. A), Jan Dušek (3. A), Adrian Doležal (3. A), David Jonák (3. A, 1 gól), David Petr (2. A), Matěj Šafařík (2. A, 1 gól), Josef Urbaník (3. A), Štěpán Zrzavý (3. A), Filip Valášek (2. B) a nejmladší Filip Dgheim (1. A). Kluci v konkurenci škol z Hlušic, Karla IV., Skřivan a Smidar skončili na 4. místě.

Prvenství si odnesli kluci v kategorii 4. a 5. tříd, kteří nastoupili ve složení: David Hruška (5. A, 4 góly), Jan Zmítko (5. A, 3 góly), Ondřej Dařbujan (5. A, 3 góly), Matěj Kloz (5. A), Natálie Šafaříková (5. A), Vladislav Špaček (4. A), Tomáš Vojtěch (5. B, 2 góly), Richard Rak (5. B, 1 gól), Miroslav Schovánek (5. A, 1 gól), Jan Polák (4. A), Martin Novák (5. B) a Adrian Čureja (4. A).

Klukům moc gratulujeme k dosaženému úspěchu a budeme jim držet pěsti na okresním finále, které se bude konat na ZŠ Sever v Hradci Králové ve středu 7. května 2014.

Na tabulky výsledků se podívejte ZDE.

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde