Naše poslední dny na základní škole – 9. A

PODÍVEJTE SE, jak poslední dny na základní škole jsou velmi nabité. Co všechno jsme ještě stihli?  😉

První akcí minulého týdne bylo spaní ve škole. To se nám splnilo až letos v devátém ročníku. Využili jsme tedy společného času a trénovali vystoupení, které budeme tančit na slavnostním vyřazení v Jiráskově divadle. Poté jsme zavzpomínali na první stupeň a zahráli si oblíbenou vybíjenou. K večeři jsme si zajistili pizzu. V podvečer jsme se odebrali do tělocvičny, kde jsme hráli různé hry, povídali si a snažili se co nejdříve usnout.  🙂

V úterý 14. 6. 2022 jsme vyrazili na poslední školní výlet. Tím byl paintball v Hradci Králové. Po rozdělení do dvou týmů jsme se snažili vymyslet nějakou dobrou strategii. Někdy se dařilo týmu pod vedením Jitky, někdy pod velením Lukáše. Nejvíce se nám líbila hra o vlajku, která však skončila remízou. Domů jsme se vrátili příjemně unaveni a jen s minimem modřin.

Další akcí byla i návštěva legiovlaku, který přijel do Nového Bydžova. Zde nás průvodce seznámil nejen s historií vlaku, ale také nás provedl jednotlivými vagony, např. poštovním či zdravotním vozem,… Připomněli jsme si tak znalosti z hodin dějepisu a dozvěděli něco dalšího o československých legionářích v Rusku.

Konec týdne jsme pak společně zakončili účastí na Zahradní slavnosti pořádané naší školou.

Adéla Šafaříková a třída 9. A

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov