Dotazník MAPA ŠKOLY

Milí rodiče.
Cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení. Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás i vaše třeba i nepříjemné připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.
Výsledky zveřejníme na webu školy a budeme vás o nich informovat.
Šetření probíhá formou tištěného dotazníku, který vám posíláme po dětech.
Za každé dítě ve škole vyplňte vždy jen jeden dotazník. Instrukce k jeho vyplnění jsou uvedeny v hlavičce.
Vyplnění hlavičky dotazníku
Kód školy: V hlavičce dotazníku zakřížkujte písmena DKLS.
Třída: zakřížkujte příslušný ročník a písmeno odpovídající třídě, kam chodí Vaše dítě
Budova: zakřížkujte vždy 1
Do kdy: Vyplněný papírový dotazník doručte své škole (buď jej vhoďte do schránky na dotazníky, nebo předejte třídnímu učiteli) nejpozději do 22. února 2019, Nebo jej pošlete přímo do společnosti Scio na adresu: Scio, Mapa školy, Pobřežní 34, Praha 8, 186 00.
Anonymita: Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Vyplněné papírové dotazníky budou vybírány následujícím způsobem: třídním učitelem , nebo do schránky na dotazníky, nebo je můžete zaslat přímo společnosti Scio.
V případě dotazů jsme vám k dispozici. Děkujeme za vaše názory i vaši pomoc.

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC