Lyžařský kurz žáků 4. tříd den za dnem

V úterý jsme se ubytovali ve velmi pěkném hotelu Lesní chata a hned odpoledne jsme vyrazili na obhlídku okolí Kořenova a Příšovic. Bohužel oproti jiným letům se sníh udržel jenom na sjezdovce u hotelu. Večer jsme se zabavili hraním her. Příroda nás v noci překvapila, do rána napadlo pět centimetrů sněhu a už bylo veseleji.

Ve středu dopoledne jsme provedli lyžařskou průpravu a odpoledne už jsme jezdili na vleku a přetvářeli nelyžaře na lyžaře a zdokonalovali lyžaře. Večerní vycházka lesem do Polubného byla skvělým zakončením pěkného dne.

Ve čtvrtek už jezdili všichni na vleku a pilovali techniku. Bylo zataženo a drobně sněžilo. Odpoledne jsme se věnovali lyžařským hrátkam a na večer měly děti připravené soutěže a hry.

V pátek jsme uspořádali závod ve slalomu a zbytek dopoledne a odpoledne už se jezdilo volně. Večer vyhodnocení, diskotéka, balení a za odměnu prodloužená večerka.

V sobotu jsme se probudili do krásného, slunečného, jiskřivého rána, sníh nádherně křupal pod nohama, sjezdovka prázdná. A tak se nám ani nechtělo vracet se do inverzní šedi domova…

Děkuji všem účastníkům za čtyři společně strávené dny v krásném prostředí Jizerských hor a někdy opět na shledanou.
Milan Eibl

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde