Lyžařský kurz 2. B a 3. tříd

V sobotu 19. ledna 2019 vyrazily obě 3. třídy spolu s 2.B stejně jako vloni na lyžařský kurz na chatu Bedřichovka do Orlického Záhoří. (Foto ze 3. dne a ze závěru kurzu). Všichni jsme se moc těšili, protože jsme jeli do známého místa, kde se o nás personál tamější chaty vždy výborně stará.
Co bylo ale letos naprosto bezkonkurenční, bylo počasí. Celý týden krásné sluníčko, všude spousta sněhu, takže lyžování bylo skvělé. Všichni máme stále co zdokonalovat, postupně se z nás ale stávají už dobří lyžaři. Byli mezi námi i ti, kteří na lyžích stáli úplně poprvé, a těm patří opravdová pochvala, protože i oni již po dvou dnech jezdili na vleku a pomalými obloučky sjížděli sjezdovku.

Poslední odpoledne jsme měli závody ve slalomu, takže večer jsme byli všichni odměněni diplomy a drobnými cenami.

Večery jsme trávili společně v klubovně, kde jsme hráli různé hry, jednou měli přednášku s fotografiemi o Nepálu a poslední večer jsme si užili na diskotéce.

Všem se nám opravdu moc na lyžáku líbilo. Už teď je jasné, že za rok pojedeme všichni zase znovu.

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde