Literární cena Antonína Lauterbacha 2019

ZDE naleznete zdroj článku a fotografie.
PODÍVEJTE SE, jak dne 16. května 2019 se v učebně hudební výchovy v budově ZŠ Chlumec nad Cidlinou uskutečnil 11. ročník soutěže mladých čtenářů Literární cena Antonína Lauterbacha. Zúčastnilo se jí celkem 47 žáků a žákyň z 9 základních škol z okolí, kteří nejenže představili své oblíbené knížky, ale ostatním z nich také četli. 
Konečné výsledky v jednotlivých kategoriích:
Naši zkušení reprezentanti nezklamali. Ve 3. kategorii (6. a 7. ročník), po velmi srovnatelných výkonech, zvítězil Jakub Dvořáček  ze třídy 6. B.

Ve 4. kategorii (8. a 9. ročník), ve vyrovnaném klání obsadila stříbrnou příčku  Petra Peroutková ze ZŠ Chlumec nad Cidlinou a Kateřina Lingrová ze ZŠ V. K. Klicpery Nový Bydžov.
Oběma výborným reprezentantům patří velká gratulace a věříme, že jejich dovednosti jim budou v životě budou určitě potřebné. 🙂

 

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde