Jubilejní desátý ročník míčového víceboje

PODÍVEJTE SE, jak po nočním deštíku a příjemném dopoledním počasí se na Sportringu a v Městské hale, poslední pátek před vysvědčením 21. června 2019, rozehrály boje míčového víceboje základních škol Novobydžovska. Oproti loňskému roku se nezúčastnila Základní škola Hlušice, tak si to o medaile rozdaly ZŠ Karla IV., ZŠ Skřivany, ZŠ Smidary a loňský obhájce prvenství naše škola ZŠ V. Kl. Klicpery.

V kategorii 6. – 7. tříd po odehrání turnaje v minikopané, přehazované, florbale a košíkové se na prvním místě umístila ZŠ Karla IV., kterou následovala ZŠ Smidary, ZŠ V. Kl. Klicpery a ZŠ Skřivany.

V kategorii 8. – 9. tříd, kde přehazovanou nahradil volejbal, vyhrála ZŠ Skřivany před ZŠ Karla IV., ZŠ V. Kl. Klicpery a ZŠ Smidary.

V závěrečném hodnocení a po sečtení všech výsledků putovní pohár pro rok 2019 získala ZŠ Karla IV.

Za ZŠ V. Kl. Klicpery nastoupili v kategorii 6. a 7. tříd:

Houdeková Hana, Kamínská Nikola, Málková Jitka, Hanák Jiří, Mikulka Pavel, Pospíšil Václav, Sajkršmíd Denis, Sajkršmíd Michal, Petr David, Šafařík Matěj, Tyč Pavel, Bolger Oliver

Za 8. a 9. třídy soutěžili: Prokešová Andrea, Kopecká Kateřina, Pospíšilová Marie, Špaček Vladislav, Zůra Jiří, Vik Richard, Dušek Jan, Ludvík Tomáš, Houška Pavel, Klouzek Michal, Ševčík Martin.

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde