Hokejový turnaj 2018

PODÍVEJTE SE, jak se v tradičním vánočním hokejovém klání nejprve utkali žáci 6. a 7. tříd. Nejúspěšnější z nich byla třída 7.A, která nastoupila v sestavě Petr David, Matěj Šafařík, Břetislav Lexa, Michal Sajkršmíd, Jiří Hanák, Václav Pospíšil a Oliver Bolger. Na druhém místě se v této kategorii umístila 6.B, na třetím 6.A.

Mezi 8. a 9. ročníky dominovala třída 8.A. Tu reprezentoval Matěj Krause, Daniel Holman, Štěpán Zrzavý a Jan Podrazil. Druhá příčka patří 8.B, na třetím místě se umístila 9.B, na čtvrtém 9.A.

V kategorii děvčat s přehledem zvítězil tým dívek z 9.A složený z Pavlíny Hanušové, Lindy Macháčkové, Anety Noskové, Anety Mikulkové, Marie Pospíšilové a Evy Cardové. Dále se umístil tým vytvořený ze 6. a 7. tříd. Na třetím místě skončila 7.B, na čtvrtém tým ze 6.A a 6.B. Páté místo obsadily dívky z 8.A.

Příjemné dopoledne vyvrcholilo disco bruslením, pro které si žáci dopředu sami vybrali a připravili písničky.

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde