Halloweenský projekt 6. B pro 1. B – 2021

Jako žákyně 6. B se s vámi chci podělit o zážitek, na který nikdy nezapomeneme. PODÍVEJTE SE, jak jsme dne 25. 10. 2021 připravili Halloweenskou stezku pro 1. třídu naší úžasné bývalé třídní učitelky Marie Soukupové.

Nejprve jsme museli vše naplánovat, domluvit, připravit, napéct občerstvení, nakoupit, rozdělit úkoly mezi celou třídu, vyřezat dýně, vyzdobit naší třídu, a také připravit všechna stanoviště. Pak jsme s napětím očekávali, jestli se nám akce vydaří a jestli vyjde všechno tak, jak jsme si to naplánovali.

V den stezky jsme se převlékli do strašidelných kostýmů a rozmístili všechny věci na svá místa. Byla jsem pyšná na svou třídu. Vše klapalo, jak mělo. Každý věděl, co má dělat.

Paní učitelka nám přivedla prvňáčky, které jsme si od ní přebrali a provedli je celou stezkou. Na každém stanovišti byl někdo z naší třídy se zajímavým strašidláckým úkolem pro děti. Děti létaly na koštěti, lovily klíče a hledaly zámek, plnily různé vědomostní úkoly a za to sbíraly razítka. Na konci je čekala odměna. V naší halloweensky vyzdobené třídě je čekalo nejdříve seznámení s tímto svátkem. Mohly si nechat namalovat něco na obličej, kluci jim nalepili tetovačku, a takto vyzdobení se měly možnost nechat vyfotit v našem fotokoutku. Největší úspěch ale měl asi halloweenský tanec. Zatancovali jsme si všichni společně, děti byly nadšené. Vše, co jsme napekli, jsme pak také společně s prvňáky snědli a jako odměnu na konci dostaly děti lízátko ozdobené jako pavouk.

Akce se nám povedla a žáci z první třídy si odnesli spoustu zážitků. Snad jsem to napsala vše dopodrobna, a tak i vy si můžete představit tu naší halloweenskou akci.

Za 6. B napsala Eliška Kořínková

Elišce děkujeme za podrobný a pěkný článek. 😉  Všem žákům 6. B s novou třídní učitelkou Andreou Maxovou poděkování, jistě i za prvňáčky a jejich třídní učitelku, za skvěle připravenou akci.  😉

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov