Cvičení s dětmi zve na pohádku

Cvičení s dětmi připravilo na schůzku konanou v pondělí 30. ledna 2017 od 15:30 hodin Pohádku o líném jazýčku. Cena za dítě je 50 Kč a dospělý má vstup zadarmo.

Pohádka je zaměřená na motoriku mluvidel, která je nedílnou součástí logopedické intervence. Žirafa Žofka motivuje „líný jazýček“ i děti k procvičování a posilování obličejových svalů a  jazyka.Pohádka je určena dětem od 3 do 7 let, zejména těm, kteří potřebují logopedickou péči. Délka představení je přibližně 40-45 min. (dle interakce dětí, které jsou zapojovány). Klíčové pojmy: chutě, oromotorika (motorika mluvidel), motivace, podjazyková uzdička, dentální hygiena, sluchová diferenciace (rozlišování) ostrých a tupých sykavek.

Pohádky Vám zahrají 2 neherečky – speciální pedagožky – s hravou duší, které Vám po skončení pohádky nabízí ZDARMA konzultaci.

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde