O čem sní a po čem touží naše děti?

PŘEČTĚTE SI, projekty našich dětí.

O cílech projektu píše Vladimír Novotný, který je autorem nápadu.

Na získání odpovědi se mnou začali pracovat ředitelé základních škol v Novém Bydžově – Mgr. Ladislav Vlachý (ZŠ Karla IV.) a RNDr. Miroslav Janoušek (ZŠ V. Kl. Klicpery). Žáci se za pomoci učitelů pustili do práce a jednotlivé projekty začaly dostávat konkrétní podobu.

Spolupráce, nadšení pro věc a víra, že každý z nás může být tvůrcem svého života a ovlivnit prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme. To jsou nevyčerpatelné zdroje síly, ze kterých děti při tvorbě projektů čerpaly.

V tuto chvíli má projekt „Děti mění svět“ více než 850 spolupracovníků. A to už je pořádný proud pozitivní energie, který dává sílu a víru, že nic není nemožné.

A nyní je to na nás – občanech, podnikatelích, firmách a úřadech, jaký osud budou mít touhy, sny a přání našich dětí. Každý z nás se může stát jeho součástí…

I Vy můžete pomoci.

Prostředky můžete zasílat na číslo účtu:

 107-6049630297/0100

 více informací na www.novybydzov.cz

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde