Berušky z Klicperky na Pískání pro zdraví

Dne 21. 4. velmi úspěšně reprezentoval naši školu flétnový soubor Berušky, když na 9. ročníku celostátní soutěže ve hře na zobcovou flétnu Pískání pro zdraví v Pardubicích obsadil vynikající 2. místo.

Soutěž probíhá s podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a záštitou Ministra kultury ČR, České iniciativy pro astma a České společnosti alergologie a klinické imunologie. Patronkou Pískání pro zdraví je pí. Jitka Molavcová. Účast v soutěži je bezplatná, její účel je zcela nekomerční – podpora hudebního vzdělání dětí, a to i těch, které trpí alergií a astmatem. Pro ně je hra na zobcovou flétnu jednou z léčebných aktivit.

Berušky tvoří následující žákyně třídy 6.B: Mária Beňová, Eva Černohlávková, Kristýna Jemelíková, Kristýna Kočí, Lenka Králíčková, Kristýna Macháčková (na fotografii chybí), Michaela Moravcová, Adéla Sehnoutková, Barbora Štanclová a Veronika Tomková.

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde