9. ročník soutěže „Já už to znám, umím …“

PODÍVEJTE SE, jak se dne 6. 12. 2013 konala v Hlušicích soutěž „Já už to znám, umím …“. v oborech automechanik, autoelektrikář, řezník–uzenář, cukrář, kuchař-číšník, elektrikář, opravář, řidič, krejčí, truhlář, pekař, zahradník, cukrář a rybář. Letošního 9. ročníku se zúčastnilo 454 žáků ze 32 základních škol.
Na druhém místě se v oboru Mladý zahradník umístil Vojtěch Fiala z 8. A třídy. V této kategorii soutěžilo 24 dalších zahradníků a zahradnic. Dalším úspěšným byl Roman Pilař, který obsadil 7. místo v kategorii Mladý automechanik v konkurenci dalších 65 soutěžících.
Akce se stala již tradiční náplní zájemců o odborné vzdělávání z řad žáků ZŠ a místem příjemného setkání zástupců středních a základních škol a podnikatelské sféry.
Ceny všem nejlepším předával ředitel SŠTŘ Nový Bydžov Mgr. Vladimír Blažej, zastupující ředitel SŠGS Nová Paka Mgr. Petr Jaroš, dále vedoucí pracovníci praktického vyučování pořádajících škol a Ivana Tišlová, Mgr. Martin Horák a Jan Hrnčíř za partnery akce.

Autor Vojta Fiala a http://www.sstrnb.cz

Více naleznete ZDE.

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde