6. ročník Memoriálu Václava Runda

PODÍVEJTE SE, jak za slunečného počasí, v pátek 5. října 2018, se v areálu bývalé Střední odborné školy a Vyšší odborné školy Nový Bydžov odehrál již 6. ročník závodů všestrannosti tříčlenných družstev dívek a chlapců. Soutěže se zúčastnilo dvanáct týmů dívek i chlapců, které soutěžily v pěti disciplínách: hod granátem na cíl, transport raněného, střelba ze vzduchovky, přechod přes lano a plížení pod překážkou. Naší škole se dařilo a zásluhou M. Klouzka, R. Vika a M. Bodešínského jsme si v soutěži chlapců odnesli pohár a za druhé místo i stříbrné medaile. Úspěch naší školy dále potvrdili pátým místem jak hlídka kluků, tak i holek.

ZŠ V. Kl. Klicpery reprezentovali: Klouzek Michal, Vik Richard, Bodešínský Matyáš, Zrzavý Štěpán, Ludvík Tomáš, Ferda Vojta, Prokešová Andrea, Macháčková Linda, Dařbujánová Anna, Veselá Aneta, Hanušová Nikola a Fišerová Adéla.

Milan Prokop, učitel TV
Díky všem za reprezentaci školy.

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde