6. rockový bál je za námi …

V pátek 21. března 2014 se v novobydžovské sokolovně sešlo 251 platících rockových fanoušků, které večerem provázela místní kapela Total Randall a kapela Atlantis. Hned u vchodu čekalo na účastníky bálu malé překvapení – tentokrát mělo připomenout první jarní den – pro muže zelený přípitek a pro ženy čokoládová beruška.  Zpestřením bylo vystoupení dívčího zájmového kroužku aerobiku pod vedením paní učitelky Kateřiny Němečkové a pohybově náročná a úchvatná twirlingová sestava Báry Novotné. Po půlnoci pak diváky pobavila nápaditá kreace skupiny DUPOT.
Připravena byla i tombola, za kterou patří poděkování hlavně rodičům našich žáků a dalším firmám, jejichž seznam naleznete ZDE. Prodeje tomboly se tradičně ujali žáci 9. tříd. Vstupenky byly slosovatelné a TADY  se můžete podívat, jaké ceny udělaly výhercům radost. Občerstvení už jako tradičně zajišťoval pan Robert Březský.

PODÍVEJTE se na několik snímků z tohoto bálu.

Poděkování patří zapojeným pracovníkům školy a za Klub přátel Klicperky, pak zejména paní Zuzce Svěcené, kteří se o zdárný průběh postarali.

Ti všichni pracovali pod řízením organizačního šéfa bálu paní Lucky Bradnové.

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde