6. rockový bál je za námi …

V pátek 21. března 2014 se v novobydžovské sokolovně sešlo 251 platících rockových fanoušků, které večerem provázela místní kapela Total Randall a kapela Atlantis. Hned u vchodu čekalo na účastníky bálu malé překvapení – tentokrát mělo připomenout první jarní den – pro muže zelený přípitek a pro ženy čokoládová beruška.  Zpestřením bylo vystoupení dívčího zájmového kroužku aerobiku pod vedením paní učitelky Kateřiny Němečkové a pohybově náročná a úchvatná twirlingová sestava Báry Novotné. Po půlnoci pak diváky pobavila nápaditá kreace skupiny DUPOT.
Připravena byla i tombola, za kterou patří poděkování hlavně rodičům našich žáků a dalším firmám, jejichž seznam naleznete ZDE. Prodeje tomboly se tradičně ujali žáci 9. tříd. Vstupenky byly slosovatelné a TADY  se můžete podívat, jaké ceny udělaly výhercům radost. Občerstvení už jako tradičně zajišťoval pan Robert Březský.

PODÍVEJTE se na několik snímků z tohoto bálu.

Poděkování patří zapojeným pracovníkům školy a za Klub přátel Klicperky, pak zejména paní Zuzce Svěcené, kteří se o zdárný průběh postarali.

Ti všichni pracovali pod řízením organizačního šéfa bálu paní Lucky Bradnové.

Virtuální prohlídka