38. ročník Pochodu na Hrádek 2014

Které sporty máme nejraději? Výzkumy uvádějí jako nejoblíbenější sporty pěší turistiku, plavání, cykloturistiku, fotbal a sjezdové lyžování.  Pěší turistika tedy stále patří mezi nejoblíbenější volnočasové aktivity v Česku, přestože počet organizovaných turistů v posledních letech mírně klesá.  Dne 10. května 2014 se tato statistika potvrdila, protože na pochod za zdravím se letos vydalo rekordních 535 zaregistrovaných účastníků mezi nimiž byli i domácí psí mazlíčci. Tímto se omlouváme Vám všem, kteří jste museli vyčkat frontu při registraci a pak i na občerstvení. Věříme, že skvělé počasí, nádherně kvetoucí příroda, vonící les Vám vše vynahradilo.  Pokud se chcete podívat, která věková kategorie byla nejvíce zastoupená, tak se podívejte ZDE.. Prozradíme, že letos to byl ročník 2004. Jsme rádi, že jsme mohli přivítat celé rodiny, pro které bylo připravené zvýhodněné rodinné vstupné.

A co čekalo všechny zaregistrované v cíli? Kromě občerstvení samozřejmě upomínkový list, keramická plaketa a poté i jízda autobusem domů.

Na závěr několik snímků, na které se můžete podívat ZDE

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde