Podpořte výtvarné práce žáků v soutěži

Žáci 2. stupně vytvořili obrázky zvířata, a ty nejlepší byly odeslány do soutěže ZVÍŘE. Hlasování probíhá i formou hlasování na internetu. Podpořte dílka vašich spolužáků hlasováním, pokud se Vám jejich obrázky líbí.
Obrázky z naší školy naleznete ZDE.

Máte rádi zvířata?
Jaké je vaše oblíbené zvíře?
Máte rádi zvířata ve filmu, pohádkách, nebo knížkách?
Nebo vás víc zajímají pravěká zvířata?
Jak to podle vás vypadá na farmě, v safari, v ZOO?

Komu je soutěž určena?

Dětem základních a základních uměleckých škol ve věku 11 – 16 let.

Kdy soutěž probíhá?

Internetové hlasování bude ukončeno 31. 3. 2011. Vybrané obrázky budou vystaveny v brněnské galerii Vaňkovka (2. – 8. 5. 2011).

Jaká jsou pravidla soutěže?

Výtvarné dílo musí být označeno jménem a příjmením, věkem autora a adresou Vaší školy. K dílu může být připojen krátký komentář, který také zveřejníme na našem webu www.skoly.cz. Obrázky zasílejte pouze prostřednictvím školy. Podrobná pravidla najdete na www.skoly.cz/vytvarna-soutez/pravidla-souteze.

Jak bude probíhat hodnocení?

Všechny práce budou postupně umísťovány na internetových stránkách soutěže www.skoly.cz/vytvarna-soutez, pro každé dílo je možné hlasovat až do konce března 2011. Poté bude soutěž oficiálně ukončena a vyhodnocena. Hlavní ceny získají obrázky vybrané odbornou porotou tvořenou členy Klubu ilustrátorů dětské knihy, ale oceníme také výherce internetového hlasování. Slavnostní vyhodnocení výsledků proběhne v Galerii Vaňkovka Brno.

Hlavní cenu získají obrázky vybrané odbornou porotou tvořenou členy Klubu ilustrátorů dětské knihy (www.klubilustratoru.cz).
Oceníme také výherce internetového hlasování.

Soutěž probíhá pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

 

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC