15. ročník soutěže“Já už to znám, umím …“ – 2018

Soutěž Já už to znám, umím … proběhla 30. 11. 2018. Naše škola tam vyslala 15 žáků, kteří soutěžili v 10 kategoriích. Zpočátku je přepadla nervozita, protože si uvědomili, že se budou poměřovat s téměř čtyřmi stovkami soupeřů z dalších 28 základních škol. Nakonec ale obavy překonali a pustili se do plnění praktických a teoretických úkolů z dané kategorie.

Při vyhlašování výsledků jsme napjatě očekávali, zda se úsilí promění v nějaké ocenění. A byli jsme všichni mile překvapeni. Pro naši školu jsme zásluhou P. Hanušové v kategorii Mladý pekař a T. Ludvíka v kategorii Mladý myslivec získali první místa. V kategorii Mladý elektrikář se Z. Hošek dělil o druhé až třetí místo. Další umístění na stupních vítězů přidali T. Schovánek (Mladý rybář), A. Nosková (Mladý krejčí) a O. Smotlacha (Mladý opravář zem. strojů), kteří skončili na třetích místech. Na bodovaných místech se umístili i M. Klouzek (4. místo v kategorii Mladý automechanik) a M. Kofránek (4. místo v kategorii Mladý kuchař). Po sečtení všech bodovaných míst se ZŠ V. Kl. Klicpery díky vynikajícím výsledkům našich žáků umístila na celkovém 3. místě mezi všemi zúčastněnými školami.

Gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Mgr. Martina Nováková, výchovná poradkyně


Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde